Elin K(l)ing.

Jag bloggad eom Sofi Fahrman tidigare idag och då det är måndag betyder det även att Elin Kling har uppdeterat sin blogg på Stureplan.se. Ni är säkert många där ute som redan hunnit blogga om denna outfit som Elin bär på bildenhär intill, men jag var bara tvungen att publicera den i min blogg med.
Outfiten är väldigt enkel, men så himla snygg, och bilden är så härlig. Man blir glad av att titta på den, Elins smile smittar verkligen av sig.
Åh gud vad jag också vill se ut sådär i sommar, jag är helt frälst. En svart kjol ska nog bli min nästa investering. Kjolar är nämligen något som är väldigt svårt att hitta i min garderob som för tillfället är full av klänningar.
Supersnyggt!
Tesan: Ja eller hur!!
Kjolen var snygg
Det är verkligen skönt att hon har börjat le på sina bilder. Förut har hon sett så ledsen tycker jag... Sitter och kollar på vakna med the voice nu på femman och hon gästar där ikväll och verkar vara en glad tjej så hon borde le mer på bilderna också! Det blir så mycket bättre då!
Intresserad av att köpa klänningen? :)
Den bilden var verkligen otrooligt söt! Tycker verkligen som du; drömoutfiten i sommar!
Lacera: Ja kjolen är grym! Johanna: Hehe ja det kanske du har rätt i, på denna bilden ser hon superglad ut iaf! :) Michaela: Den blir tyvärr förstor.. anny: Ja eller hur!!
snyggt!
Jennie: O ja!
:D tack ska du ha ... ja, elin är väldigt speciell. tycker om!
Hehe njaa det kan jag nog inte hålla med om,Rättvist att det blev 1-1, fast Gefle skulle inte ha släppt in elfsborgs mål;D hehe
Den kjolen är så himla snygg.
Camilla: Ja eller hur! :) kattis: Hehe jo dom skulle släppt några till, börjar bli tårkigt med 1-1 matcher nu, Elfsborg har ju spelat 3 matcher 1-1 nu.. Tess: Ja den är underbar.
Tackar :)
Ja, den var ju jättefin! Undrar vad den kommer ifrån!
älskar verkligen hennes hår!
Ja även om jag inte gillar Kling så har hon en snygg kjol!
en enkel svart kjol känns som ett måste ju :) så snyggt och kan kombineras på många olika sätt.
Så snyggt, håller med dig... min domineras åxå av klänningar!
Så snyggt, håller med dig... min domineras åxå av klänningar!
Hello admin, nice site you have!

