Mingelkväll.
Fy vad trevligt! Brukar du besöka Stockholm?
Tack så jättemycket för grattiset i min blogg :) det värmer! Kram
DU ÄR UTMANAD ATT DOKUMENTERA FINASTE PROVHYTTEN! checka min blogg.
åhhh va kul d lät!:) d händer nite mkt sånt i gbg...iaf inte va som når våra öron! HAHA! ha d bäst tjejen!;)
Åh lyllo och vara ledig imorgon! (Säger jag som varit ledig idag) Ska upp alldeles för tidigt imorgon. :( Ha en skön dag!
Victoria: Näe jag brukar inte detta, men jag skulle vilja :) had ejag inte bott så många mil från Stockholm så skulle jag gärna vara där var och varannan dag, hehe :) Lisa: Vad roligt att man kan glädja! Ha en underbar dag imorgon :) Kram cattis: Oj rolig utmaning, ja tror dock inte jag kommer kunna dokumnetera den finaste här i min stad men ja ska ge det ett försök! Atta&Linda: Ja visst låter de kul, synd bara att man inte kunde delta.. Detsamma :) UmmaGumma: Hehe ja du har haft din sköna dag idag, men snart är det helg så ja tror du kommer klara din dag galant imorgon! :) Detsamma
Jomen tack desamma! :D Du verkar allt som en riktigt snäll prick du ;) Ha det underbart! Kram!
Lisa: Hehe vad söt du är! Jag kan bara säga detsamma :) Vad händer imorgon annars då? Kram
vad synd :(
haha jag vet att Spice Girls är "ute" men det låten är underbart bra och har världens bästa text..om man e nere är den fin att lyssna på
Jaa, jag tror att det är smälttabletter ;D haha! dumma alvedon.. vi får skriva klagomejl ;) haha hm, imorgon nalkas det nationellt prov i matte :O så jag ska nog krypa till kojs nu så jag är klar i huvet imorrn bitti :D sen ska jag ut på tjejkväll på stan me massa rea o skit på stan ^^ askul! :D själv? :) ( jo, jag vet att jag använde rmig av många smileysar (a) haha )
Minna: Ja det var lite tråkigt.. Men det kommer fler tillfällen :) Anna: Ja eller hur, jag måste hålla med!! Lisa: A det måste nästan va smälttabletter anars kan man ju inte känna nån smak :P hehe.. Aa klagomejl ja, de hade vart kul!! Jasså nationellt prov i matte, spännande? Vilken kurs? själv har vi nationellt prov i matte C i början av maj. Lycka till med provet imorgon! Åh shoppa en massa nya kläder då förstår jag! Imorn är jag ledig, så ja ska också in till stan med brudarna, eller ja en två-tre stycken kompisar iaf, shoppa lite :) Hehe smileysar, det gör jag också! :)

