Dress Like a Princess - Tailsweep Analytics

My girl.


cameron

Hon är ständigt söt den där Cameron Diaz. I like her. Och jag gillar hennes bikini, grymma färger, sånna där riktigt söta färger skulle jag säga. Färgen på överdelen är grym, jag måste skaffa något i den färgen känner jag. Kanske en bikini, kanske en klänning, kanske ett par leggings? Hm, ja vi får se vad det blir.
Sabine

Ja bikinin var tuff. Jag gillar modellen, har letat som fan efter en sån men inte hittat någon :( Fast jag skulle då vilja ha en vit, svart, brun eller kanske turkos. Tror att leginns i överdelens färg skulle bli skit snyggt! Kram!

2007-04-03 @ 20:25:38
Bloggadress: http://enibas.blogg.se/
Dress Like a Princess

Sabine: Ja eller hur hon passar grymt bra i den med :) Jag vill också ha en sån modell på bikinin, har dock en på väg hem till mig, beställt den men vet ju inte hur den blir :) A legging kans nog bli rätt snyggt tror ja, de ska ja leta upp nånstans!!

2007-04-03 @ 20:35:02
Bloggadress: http://dresslikeaprincess.blogg.se/
icka

väldigt snygg bikini, och håller med dig. HOn är alltid ursnygg/söt! & svar på bloggen också: för att vara ärlig så hittade ja bara bilden av en slump, och minns inte ens var någonstans. men om ja hittar den igen ska ja genast berätta det för dig!

2007-04-03 @ 20:42:46
Bloggadress: http://ickas.blogg.se
Amanda

Snygg bikini, den ser så sommrig ut!

2007-04-03 @ 20:44:10
Bloggadress: http://housequeen.blogg.se
Crazypill

hon e så snygg! älskar bikinin

2007-04-03 @ 20:44:58
Bloggadress: http://crazypill.blogg.se
Sassy

Cameron är cool och den bikinin var grym!

2007-04-05 @ 08:49:07
Bloggadress: http://eurotrash.blogg.se
luisa

skulle gärna ha den bikinin!

2007-04-06 @ 15:56:00
Bloggadress: http://notyoujustme.blogg.se
Miranda

hon har magmuskler ;)

2007-04-09 @ 11:43:01
Bloggadress: http://miiranda.blogg.se
xera

Hon är verkligen grym! Som skådespelerska också! Såg precis The Holiday, lite sent, men ändå, hon var så gullig där. hehe vilken är din favorit film av Cam?

2007-04-27 @ 00:45:06
Bloggadress: http://xera.soinqu.com



Vad heter du?
Kom ihåg mig?
E-mailadress? (publiceras ej)

Bloggadress eller annan hemsida?






Trackback