Stella McCartney klänningen.

Jag gillar klänningen från Stella McCartney som Kirsten Dunst bär på dessa bilder. Den är supersöt på alla sätt och vis. Vad tycker Ni om den!?
åh så fin =) den skulle inte va fel i sommargarderoben =)
håller, med så söööt :)
Jag Älskar den, helt ünderbar.Jäkla kirsten.
sööööt, men på runwaybilden ser den inte allt för smickrande ut.
Ja den är verkligen söt! Men snyggare på Kirsten än på modellen.
Hej! Såg att du vart inne och kollat på a moi. Du får gärna länka till den och kolla in fler gånger! vi uppdaterar regelbundet från och med nu! Kram S och L
Supefin! Skulle vara perfekt till den rådande studentbalen :)
Tackar :) Och måste säga att Kirsten passade SÅÅ mycket bättre i klänningen än den där skinniga catwalkmodellen.
delinda: Du, det har du helt rätt i! PernillaElisabeth: :) Ellis: Hehe jag håller med dig. Ja så kan man säga! sanna: Ja den är riktigt söt! IdaMaria: Ja det har du nog rätt i. S och L: Javisst har jag det! Länka till Er blogg? Javisst kan jag göra det :) Kram Fia: Ja du de thar du rätt i, jag åste ta tag i det där med klänning till balen nu! Citty: Aa hon är grym i den :)
Superfin. Både hon och klänningen :)
I kinda like it. Thanks!

