GRATTIS.

Idag fyller en mycket god vän till mig år. På bilden syns hon tillsammans med sin underbara dotter Wilma. Visst är de söta? Ida som födelsedagsbarnet heter har dessutom världens trevligaste pojkvän och jag hoppas att jag kan träffa dom alla tre i nästa vecka. GRATTIS GUMMAN.
Idag har även min favorit Frida namnsdag så grattis, grattis, grattis babe.
Tack sandros
Haha ja jag vet, kände att jag behövde översätta dock då vissa inte förstå ironi i bloggvärlden ;)
Oh yes, jag kommer bo i dom framöver:)
Jag vet, förstår inte varför, så seriösa kan ju inte alla vara! Tur att man är född med humor iaf. Du en tanke som slog mig innan, på lördag, kör du till göteborg? Menar om du ska köra tillbaka sen kan du ju inte dricka nåt med alkohol i... eller? Du kan få sova mellan mig och Johan annars :P
oh, grattis till dem!
Thanks babe :)
Kollade föresten lite på finalen som du skrev om, hade aldrig sett det innan va synd för det verkade bra! Krams
sv: ja :S tur vi har tropiskvärme på kontoret iaf =)
jag vet! to die for
Ja visst verkade,synd att man upptäckte det på sista programmet :( typiskt!
Ja det får vi göra! Hur går det med dig nu gumman,fått ngt annat jobb?
Tack så mycket söta. Hehe, Sandy är mitt namn så det var inte min namnsdag :)
Ha en bra dag.
God morgon..
allt bra med dig?
Kram
Okej ,men skön för dig att bara va oxå o bara njuuta! Svårt på ett sätt att hitta jobb men du bor ju i en större stad så lättare..
Mmm, visst är de fina=)
fint =)
sv: tack :) jag <3 dem
Söt liten tjej :-)
De har ingen blogg? :-)
Då kör vi på massa cola och sugarrush istället ;) det är nog inte svårt för oss hihi. Huvudsaken är ju att vi ses och får umgås, planera lite LA och klaga på mello!
HAHAHAHAHAHA JAG MED! Men jag fattar det knappt, jag är typ helcool, fast det spritter i hela mig, tror inte hjärnan fattar att vi faktiskt ska åka. Därför måste vi planera, tar med mig min tjocka guidebok jag fått låna!
Oh yes! Här ska planeras! Fru Peyre skrev om var man kan hitta forever21, kitson och steve madden i sin blogg igår, perfa.
Är du vid din mail skrutto?
visst är den toppen, kan inte sluta lyssna på den ! :)
inte sugen på att prova på en aloe vera produkt, gå in hps mig & beställ !! ;)
ja jag gillar den =)
puss på dig stumpan!!
tack :)
Maila mig när du är tillbaka.
Tack =) grattis till din kompis (:
Vad ska du göra idag?
tack skadu ha :D
haha sicken söt liten tjej =)
läs min blogg idag... har haft den värsta dan på evigheter sambon bryter rev benen å min lille son får ett affekt anfall sitter i skrivande stund å nästan gråter....
vilken är din favoritkändis? :)
mkt söta, grattis till henne!
Tack så mycket :)
gud vad söt bild
SV: :D!<3 Jaa visst är det snyggt:O:)!! TUSEN KRAMAR! och grattis till henne:)!
vilket fint namn hon hade ;) min systerdotter heter också Wilma :) hah!

