Nya pjäser.

Eftersom jag är helt värdelös på att uppdatera den här bloggen numera så missar ni allt nytt som flyttar in i min garderob (läs rum, för just nu är hela mitt rum en enda stor garderob). Pjäserna på bilden ovan är nyinflyttade, de kom i form av en födelsedagpresent från Linnéa och jag gillar dem sjukt mycket. Tack, tack, tack! Du känner mig så väl.
Nu sitter jag här och ser ut som en liten smurf. Jag är nämligen helt blå i ansiktet efter att ha testat en av mina nya produkter som Caroline Winberg har tagit fram tillsammans med Stockholmsgruppen Cosmetics. Det ska bli spännande att se om de fungerar bra.
Tack! wow vilka snygga skor!!
grymt snygga :D
Fan vilka snygga!!
Oh, dom där godingarna flyttade hem till mig för ett par veckor och jag typ lever i dom - helt sjukt bekväma och sköna att gå i. Galet snyggt att tyget är även under sulan oxå.. ^^
HOLY SHIT vad snygga! ge mig :D
vi får ta någon helg i sthlm tycker jag! <3 efter löning så man kan shoppa också! hihi.
PUSS
Svar; jaa visst är hon snygg!
vilka grymt snygga skor.. vart är dom ifrån :)?
Tack :)
Snygga skor. Har spanat på dem också!
sv: tack så mycket!
grymt snygga skor!
riktigt snygga :)
sv: tack :)
Supersnygga! =)
ja jag menar de. ni får inte säga nej till fest. jag har ju faktiskt sett tina videon på datorn, men jag vill se den live !
Tillbaka i bloggvärlden efter en helt otrolig semester i värmen.
Åh du ska veta hur mycket snygga high heels det finns att shoppa i Ayia Napa & i Larnaka. Cyprioterna kan det där med snygga skor.
tack så mycket :D
fina skor!
sv: tack!
sv, jaa, eller hur :D
riktigt snygga skor!
hehe , jaaaa. Såå himla gott :)
sv: åh tack :)
Jävlar vad snygga!!
Vilka supersnygga skor du hade fått..
Hihi ja han är en liten goding han.Allt bra med dig annars, du jobbar & står i eller :)?
Såg du ska åka & se brittan, åhh va kul, skulle jag med vilja..
Ja Cocoo har mkt fint! var med och tävla om armbandet därifrån vet ja! =)
kram
Sjukt fina skor!
Mmm, jordgubbar och vattenmelon är helt fantastiskt!
Tack;)
oooh snygga!
Oj nu blev det lite fel!
Sv: ja han är charmig:)
BRA sandra! det räknar jag med! :) jag har även lite mooves i bakfickan från ett danspass på friskis i höstas när den var med som jag kan lära ut, kan inte bli annat än success va? ;)
SV: Tack (:
Hejsan! Hoppas att du har haft en fin Onsdag :)
Om du har lite tid över så får du gärna smita in och rösta på mitt bidrag i foto tävlingen, är nummer 10 - Tack på förhand!
klick klick : http://ccattis.blogg.se/2009/july/finalisterna.html
HAHA om jag har. jag ska lära dig allt jag kan, vi kan ju stå för underhållningen så att säga!
Snygga skor som vanligt. :)
Svar: Jaaa, jag älskar dom! :D
grymt snygga!
Du och jag + tequila = rätt självklart va? :P Jag är jäkligt sugen på en duett denna gången, du sjunger och jag dansar?
Grymt snygga verkligen riktigt snygga. Åh dem skulle passa på mina fötter :P
Ja, visst är hon =)
Har du ändrat design förresten eller tar jag fel på blogg?
Åh fyfan vilka snygga!
Jätte snygga. Är på jakt efter ett par likande i svart. Åh det är ju så snyggt med höga klackar! Kram Sara
Shoes is my passion! Och jag älskar dom där!
really nice!
dom där var de snyggaste jag sett, jag vill å ha dom ! haha d är samma för mig, mitt rum är en garderob jag har kläder som hänger på krokar, på dörren på en betjänt, i lådorna, skorna står efter väggen och i hyllor, ja d är galet men jag får inte plats ngnstans, nu vill man bara flytta hemmifrån
svar: tycker jag med. ;)
Riktigt snygga! :) Ha en fin kväll.
sv :hihi tack :) <3
snygga skor! :)
ja visst e hon !!! även skorna ovan :)
Åh, suuuper coola ju! :D
Sv: Tack så mycket :)
Tack gumman!
Åh vilka snygga skor. dom hade man inte tackat nej till. Du kommer lätt vara hetast i Borås med dom pjuxen :ÖP
grymma skor love :)
Ooh fierce:)
de är verkligen grymt snygga, har vart på jakt efter dem länge, får se om jag har nån tur i helgen. ;)
Supersnygga!
sv: jo förstår det! Vart hittar man sånna?
wowie, thats hot :D
underbara :D
jäklar vilka snygga skor!
oj, vad snygga!
sv: Vilka snygga skor, mums!! Ja klänningen från sbs är underbar!
ååh så snygga dem var!!
BABY! :D Vart har hon köpt dom där skorna?
PUSSSSSSS
svara hit istället <3
Jätte snygga skor!
besök gärna min blogg!
*Svar:* Håller med, full av inspiration! :)
grymt snygga !

