Jobba, jobba, jobba.

Jag ska åka och jobba. NU. Haha, det här känns annorlunda, men det ska bli kul. Tillbaka till verkligheten så att säga. Det bästa med verkligheten är dock att Frida kommer svänga förbi Borran idag innan det bär av mot Thailand så hur trött jag än kommer va idag så kommer jag va glad som ett litet barn på julafton. Yey.
Jag hör av mig när vi lämnar jönköping, men om du kan befinna dig in town då så kan vi ta en snabbisfika eller nåt, bara vi får kramas :) ÅH thailand kan slänga sig i väggen haha.
PUSS
yeey :) skulle eg. jobba idag jag också men jag är för jetlaggad. Har fortfarande inte sovit en blund sen i förrgår, suck!
Du är super duper snygging :)
Gud vad läcker nit väska vart fasiken köperman en sådan? Var det i usa? så fall vilket butik? Måste veta. Ur läcker verkligen.I love väskor. Du ska semi väsk samling då blir du chokad tror jag :Dhihi
Ja men det blir efter fem någon gång :) jag hör av mig när vi åker... åh vaaaaa braaaa!!
PUSS
Hej vill tipsa dig om min nya tävling.
Du har chans att vinna ett presentkort på 500 kr från Beautyplanet
http://www.lovemercury.se/2009/november/tavling.html
jobb jobb jobb, jag vet hur det känns, men snygg är du :D
Har nån nämnt att du likar Melrose från America's Next Topmodel ?:)
Välkommen hem gumman!

