I juninumret av Modeflickan.



När jag var på Kreta släppte Modeflickan sitt juninummer, ett nummer som pryds av den vackra bloggerskan Angelica Blick. Tjejen som har en accessoarsamling som jag skulle göra vad som helst för att ta över. Numret innehåller även otroligt mycket bra tips och intervjuer varav en som fina Fredrica gjorde med mig för ett par veckor sedan. Intervjun handlar om den utbildning jag gick i våras och är ni intresserade av att läsa om det så tycker jag att ni ska klicka er vidare till Modeflickan nu på en gång.
Ps. För att kunna läsa Modeflickan, som är en Internetbaserad tidning, så krävs det att ni registrerar er som prenumeranter.
SV ; jag tycker att den var riktigt bra!
åååh skoj skoj, det ska jag allt gå in och läsa om!
SV. Tacktacktack så mycket!
sv; självklart inte ;)
Vad roligt :) gillar den där tidningen!
SV: TACK!
sv: tkr jag med, men ändå väljer jag alltid plopp!
coolt
den där tidningen är otroligt bra !
sv: tack ska du ha =)
modeflickan är bra! :D
ja det blir nog köpa!:)
svar: ja, det är väldigt snyggt nu på sommaren :)
svar: samma här :D Äger du något par av hennes skor?
SV: Haha, tack :D
va fin blogg du har!
har du haft en bra dag sötnos?
PUSS! ;*)
Hej!
skulle bli glad om du ville lägga en röst på min bild HÄR:
http://www.husmanhagbergtavling.se/index.php?page=gallery&obj=711
Tack på förhand. :)
kul !
ååh visst är dom:D
sv; Jaa! ;)
sv: jaa :)
vad gör du då?
va kul att du blir uppmärksammad gumman!
vacker snygg trevlig talangfull snäll söt!
sv; Tack snälla!! :)
snuttepluttan =)
tack själv! för att du alltid stöttar !
Svar: visst är de? =D
svar: Jaaa, jag tycker också om Dylan ;D fast min favorit är faktiskt Silver :$ haha.
sv; tack så hemskt mkt :)
modeflickan är så bra!
ps. är du intresserad utav ett samarbete med en ny smyckesshop? Ta en titt på cravingforstyle.blogg.se om du tycker om våra smycken och vill samarbeta! Vore jätteroligt, speciellt med tanke på att jag verkligen tycker om din blogg :)
rolig läsning!
Föressten... Får man fråga vad det är för utbildning du går? Är den privat, kan alla söka, kostar det något?
Verkar hur roligt som helst!

